Opis stanowiska:

WHITECOM Project Experience

Kierownik Projektu (kontrakt)

Miejsce pracy: mazowieckie/Warszawa/EMEA
Kategoria: Kadra zarządzająca, Projektowanie/Wdrażanie

O??????????:

?????????? ????????? ??? ?? ?????, ??? ? ? ??????? EMEA

????????? ????????? ?? ????????????? "?????????/???????" ??? ,,???????????" ????? ?????????????????? 2-?????? ???? ????????? ????????? ? ?????????? ??? ????????? ????? ??? 2 ???? ????? ? ????????????, ??????????????? ?????????????? ??????? ??? ??????, ????????? ????????, ??? ????????????? ????????
???? ?????? ? ???????? ????????? (Agile) ??? ????????????? ??????
???? ?????????? ??????? ?????????? ?????????, ????? ??? PRINCE2, PMI ? ??????
O??????? ??????????????? ???????????
?????????? ? ?????? ?????????????  ? ??????? EMEA
Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym znacznie ułatwi bieżącą współpracę z polskojęzycznymi współpracownikami.

Candidates interested in the above proposal are kindly asked to to submit their application in English by clicking the button APLIKUJ
Please visit http://www.whitecom.com.pl/375/Outsourcing_i_Rekrutacje  for more information

We kindly request to include the following information in your applications:
"I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by WHTECOM Bodych Maciej. I agree that WHTECOM Bodych Maciej, with its registered seat
in Ząbki, ul. Chełmońskiego 5G places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended)."

Termin ważności: 0000-00-00